Niech zakwitnie w nas radość…

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Szkoły,
w blasku Świąt Wielkanocnych, gdy tajemnica Zmartwychwstania napełnia świat światłem nadziei,
pragniemy złożyć Państwu najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia.

Niech ten wyjątkowy czas odrodzenia przyniesie wytchnienie od codziennych obowiązków, 
umocni wiarę w dobro oraz napełni serca optymizmem i życzliwością.
Niech budząca się do życia wiosna będzie źródłem nowych sił, inspiracji i motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne upłynęły w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnego szacunku i radości płynącej ze wspólnego świętowania.
Niech każdy dzień przynosi powody do uśmiechu, a nadchodzący czas obfituje w sukcesy – zarówno te małe, jak i wielkie.

Z wyrazami szacunku i serdeczności
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy
Szkoły Podstawowej w Paszynie

Zobacz jeszcze...

Comments are closed.