Bezpiecznie i z sukcesem – nasi uczniowie w turnieju BRD

W dniu 8 kwietnia reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
Zawody, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Klęczanach, miały charakter wieloetapowy i wymagały od uczestników zarówno solidnej wiedzy, jak i praktycznych umiejętności. Uczniowie zmierzyli się z testem sprawdzającym znajomość przepisów ruchu drogowego, udzielali pierwszej pomocy w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji oraz pokonywali rowerowy tor przeszkód, wykazując się sprawnością i precyzją.
Z dumą informujemy, że w grupie starszej wysokie III miejsce zdobył Albert Poręba. Serdecznie gratulujemy tego sukcesu! 👏
Naszą szkołę reprezentowali:
Grupa I: Oleksy Antonina, Szczurek Anna, Skrzypiec Antoni, Olesiak Eryk
Grupa II: Kożuch Filip, Poręba Albert, Szczecina Karol
Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje oraz podziękowania za godne reprezentowanie szkoły, zaangażowanie i ambitną postawę, a opiekunowi za wsparcie i wkład pracy w przygotowanie uczniów.

Zobacz jeszcze...

Comments are closed.