10 kwietnia w Wielogłowach odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w drużynowych biegach przełajowych . Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny. Wszystkie znalazły się na podium. Trzy z nich uzyskały awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 20 kwietnia w Muszynie. Są to drużyny:
dziewcząt z kl.5-6 i chłopców z kl.5-6, którzy zajęli I miejsce, a także dziewcząt z kl.7-8, które były drugie.
W klasyfikacji indywidualnej medalami wyróżniono: Emilię Głód – zdobywczynię II miejsca i Igora Cetnarowskiego – III miejsca.
Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy , a drużynom, które awansowały życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.
ES
