Pierwszego dnia wiosny w naszej szkole było naprawdę wyjątkowo! 
Za nami radosne powitanie wiosny oraz pełen kreatywności Dzień Bez Plecaka. Uczniowie po raz kolejny udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic – książki i przybory szkolne pojawiły się dziś w najróżniejszych „nosidłach”, które za każdym razem wywoływały uśmiech.
To jednak nie wszystko. Dzisiejszy dzień był również okazją do okazania wsparcia i solidarności – obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa, zakładając kolorowe skarpetki nie do pary. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pozytywną energię i wspólne świętowanie. Takie dni pokazują, jak wspaniałą społeczność tworzymy! 
MSz
