Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Wolontariusze oraz Uczniowie, z całego serca pragniemy podziękować za ogromne wsparcie, życzliwość oraz zaangażowanie okazane podczas organizacji zbiórki charytatywnej dla naszego syna Dominika. Jesteśmy głęboko poruszeni postawą całej społeczności szkolnej. Państwa otwartość, empatia oraz gotowość do niesienia pomocy w tak trudnym dla nas czasie są dla nas nieocenione. Dziękujemy za każdą pomoc, każdą złotówkę, każde dobre słowo i okazane serce. To niesamowite, jak wiele dobra jest w ludziach. Dzięki Wam naprawdę poczuliśmy ogromne wsparcie i nadzieję. Dziękujemy całej szkole, Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Wolontariuszom, za zaangażowanie i zorganizowanie tej zbiórki. To dla nas bardzo dużo znaczy.
Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni
Dzięki Państwu czujemy, że nie jesteśmy sami w tej trudnej drodze.
Dziękujemy ![]()
![]()
Katarzyna i Jakub
KONICZYNKA SZCZĘŚCIA DLA DOMINIKA
