Michał Obrzut – drugi w Polsce!!!

Miło na poinformować, że w dniu 26.03, uczeń klasy 4. Michał Obrzut, zdobył bardzo wysokie, drugie miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Arytmetyki Mentalnej w Warszawie! Na podkreślenie zasługuje fakt, że startowali tam najlepsi z całej Polski! Arytmetyka mentalna to nowoczesna metoda szybkiego liczenia oraz system rozwoju inteligencji, zdolności umysłowych i twórczego potencjału. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Zobacz jeszcze...

Comments are closed.