Miniony tydzień obfitował w wiele wydarzeń sportowych. W dniach 16 i 18 marca w Świniarsku odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej kl.7-8 oraz kl.4-6.
Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. Tym razem na podium znaleźli się chłopcy z kl.7-8, którzy wywalczyli II miejsce, a także chłopcy z kl. 4-6, którzy zajęli III miejsce. Dziewczynki z kl. 4-6 były czwarte, a z kl. 7-8 piąte.
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły .
ES
Sportowe emocje i miejsca na podium!
